Saada päring!
Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI
Telli seiklushuvilise parimad pakkumised ja saa ühelt e-poe ostult soodustust -15%   Seiklus- ja matkafirma 360 KRAADI

Kakerdaja rabas

12+
Aastaringselt
4h
EST, ENG, GER

Kakerdaja raba on maaliline rohkete laugastega raba Harjumaa ja Järvamaa piiril.

Kakerdaja on Eesti üks tuntumaid ja enim külastatavamaid rabasid. Kakerdajas leidub kõike, mis ühes korralikus rabas olema peab – maaliline laugastik, pehmed älved, rabasaar, järv ja legendid.

Matka alustatakse Tallinnast tunnise autosõidu kaugusele jäävast RMK Noku talu parklast. Matkatakse suurte laugaste vahel, ületatakse älveid, põigatakse Kakerdi järve äärde ja pikem pausi teehakse muistsel pelgu- ja ohvripaigal, Hiiesaarel. Matka jooksul on nii matkajuhil kui kaasmatkajatel rääkida palju lugustid. Õpitakse tundma rabataimi. Matka käigus läbitakse kuni 8 km.

„Õpikuraba“

Eriala inimesed kutsuvad Kakerdaja raba tihti „õpikurabaks“, sest seal on kõik rabamaastikule iseloomulik lihtsalt nähtav ja rõhutatult ilus. Kakerdaja raba legendid avaldavad rahvale sügavat muljet.

Rabamatk on looduselamus. Seepärast proovime võimalikult vähe mõjutada raba ning seal elavate loomade-lindude tegemisi. Arvesta sellega ja leiad rabamatkast selle aastaaja suurima seikluse!

Räätsamatkade lisad

Räätsamatka põnevamaks muutmiseks telli räätsade koolitus või loodusbingo.

Tellimine ja lisainfo

Matka tellimiseks võtke ühendust matkad@360.ee tel: +372 56668172

Matka hind

Räätsamatk gruppidele alates 12 inimest. Korralduse tasu osaleja kohta ilma piknikuta 30€ + KM, koos piknikuga 36€ + KM.

Hind sisaldab räätsade renti ja matkajuhi teenust. Soovi korral saame kaasa haarat ka mõned kummikud.